Reiki

znak-reiki

Reiki je japonské slovo. „Rei“ znamená vesmírný, životadárný,láskyplný. „Ki“ je výraz pro energii. Reiki je tedy univerzální životní energie, neomezená láska.

Reiki působí zcela nezávisle. Slouží k posílení životní energie a pročištění našich energetických drah, kterými proudí v našem těle.

Pomocí Reiki dochází k předávání pozitivní energie do potřebných částí těla buď přímým dotekem nebo působením na dálku.

Účinky Reiki

Reiki posiluje, harmonizuje, regeneruje, pročišťuje, aktivuje samoléčebné procesy v těle, dochází k uvolňování toxinů z těla. Pozitivně působí na všechny aspekty fyzické, duševní i emocionální. Navrací nás do stavu klidu a harmonie – tento stav lze popsat jako zdraví nebo celistvost.

To oceníte , když vás trápí např.: únava, nespavost, bolesti, popáleniny, potíže s učením u dětí – dyslexie, chronické potíže, ale i emoční zátěž z minulosti, strachy, obavy z budoucnosti, atd…

Využití Reiki

Reiki můžete používat pro sebe i pro druhé osoby, zvířata, rostliny, vodu, potraviny, situace,… Má univerzální vyžití.

K používání Reiki není potřeba lékařského či diagnostického vzdělání. Přijímat tuto energii může každý, předávat pouze zasvěcený. Všechny potřebné znalosti a zasvěcení získáte na kurzech, kde se naučíte s touto energií pracovat pro dobro svoje i ostatních.