Kurzy Reiki

REIKI je vesmírná životadárná energie, je to bezpodmínečná láska. Lze ji užít bez omezení kdykoli, kdekoli, pro všechny účely.

S Reiki nemusíte energii vidět, ani se na ni koncentrovat. Nedochází k přijímání energie od někoho ani k darování energie vaší. Lidé, kteří předávají energii Reiki, nejsou léčitelé, jsou „jen“ jejími nástroji. Člověk, který energii dostává, je harmonizován, jeho tělo se dostává do rovnováhy, proto se může léčit samo a přirozeně. Takže „léčitelem“ je vlastně příjemce energie.

Když energie Reiki prochází vámi jako předávajícím, zároveň vás vyrovnává. Stejně, jako harmonizaci provádíte, také ji dostáváte. Čím více Reiki používáte, tím je účinnější, protože vy sami se stáváte vyrovnanější a otevřenější průtoku energie.

Na všech kurzech je k dispozici voda, káva, čaj, MW trouba, drobné občerstvení. S sebou si vezměte psací potřeby, pohodlné oblečení, přezutí, jídlo a dobrou náladu.

REIKI I                                          

Motto: „Otevírám své srdce přijímání a dávání lásky“

1 denní kurz. Cena 2000,- Kč

Projdete iniciačním procesem, který vás naladí na vibrace Reiki. Když vás Mistr Reiki otevře průtoku energie, bude Reiki vašima rukama proudit zcela přirozeně a tuto schopnost si udržíte po celý život.

Naučíte se základní techniky přímého působení na sebe i na druhé, pracovat se systémem čaker včetně meditace, aplikovat do života 5 principů Reiki.

Obdržíte certifikát a knihu o Reiki.

REIKI II                                        

Motto: „Láska je jediným klíčem,který dokáže otevřít všechny dveře“

1 denní kurz. Cena 2500,- Kč

Při zasvěcení vám budou naladěna další energetická centra (čakry). Proud energie ve vašich rukách bude silnější a koncentrovaný, což umocní a urychlí působení na sebe sama i na druhé.

Naučíte se další způsoby používání Reiki – skrze symboly působit na dálku, odstraňovat emoční bloky z minulosti, pozitivně ovlivňovat situace do budoucnosti, čistit prostor (i vodu, potraviny, přírodu,…). Získáte hlubší vhledy do používání symbolů pro zlepšení života .

Obdržíte skripta a certifikát.

REIKI III – Mistr                          

Motto: „Přijímám zodpovědnost za své pocity, myšlenky, za svůj život“

3 denní kurz. Cena 5000,- Kč

Budete iniciováni na symbol Mistra Reiki, vaše vibrace se zvýší a vaše energie bude mnohem silnější.

Tento seminář je zaměřen především na vaše sebepoznávání z různých úhlů pohledu, na intenzivní práci s celým systémem čaker, práci s vaším Vyšším Já, s vnitřním dítětem, porozumění Univerzálním zákonům, meditace.

Obdržíte skripta, certifikát, vytvoříte si harmonizační mandaly.

Chcete-li se Reiki věnovat profesionálně, můžete se připravovat na IV.stupeň.

REIKI IV – Mistr učitel                  

 Motto: „Já jsem ty, ty jsi já, my jsme jedno“

4 denní seminář. Cena 10.000 Kč

Je určen vám, kteří jste přijali Reiki jako součást sebe a svého života a s touto energií stále pracujete.

Dospěli jste k rozhodnutí věnovat se Reiki na úrovni Mistra-učitele a předávat své znalosti a zkušenosti dál. Jen vy víte, že je to pro vás to správné rozhodnutí a jste připraveni.

Absolvováním IV.stupně se naučíte zasvěcovat zájemce o Reiki, vést semináře. Budete zasvěceni na další symboly, naučíte se další techniky práce. Součástí kurzu je odblokování, tj. uvolnění vašich příp. obav a omezení – překážek pro práci Reiki Mistra-učitele.

Obdržíte certifikát a dárek.

Jako Reiki Mistr-učitel budete vědomě dodržovat obecně platné duchovní zákony, přijímat zodpovědnost za své myšlenky, pocity, rozhodnutí, za svůj život a budete to učit i své žáky.

Kontakt pro přihlášení na kurz dle vašeho výběru najdete zde.

eji vám otevřené srdce a spoustu lásky na této cestě světla.