Shamballa

energie-nanebevzatych-mistru

Shamballa je místo (podle některých pramenů hlavní město bájné říše Agharta), které je tvořeno vysokými vibracemi Vyšších energií – nanebevzatých Mistrů, archandělů, Elohim, světelných bytostí. Tato energie vibruje ve 4.,5. a vyšší dimenzi. Odtud můžeme čerpat informace, duchovní vedení, pomoc při léčení, vnitřní sílu. Pomáhá nám otevřít naše srdce lásce a světlu, objevit naše poslání v životě.

Cesta k tomuto zdroji vede skrze naše Vyšší Já.

Energie Shamballa v sobě nese energii Reiki (prostupuje vším, energie je vše, co existuje), vědomí jednoty se vším, co existuje. Je darem energie nanebevzatých Mistrů  pro planetu Zemi a urychlení našeho duchovního rozvoje.

Je to energie lásky, která nám pomáhá skrze srdeční čakru  uvědomit si, kdo jsme, být v Jednotě se všemi svými energiemi i s Univerzem, zvýšit své vibrace a připravit se na Vzestup.

Práce se Shamballou je jednodušší než s Reiki, není potřeba si pamatovat symboly. Stačí požádat, důvěřovat, zapojit intuici a vložit záměr. (Jak jednoduché, že?)

Její působení je mnohem silnější než Reiki (která nám byla dána pro 3.dimenzi). Po zasvěcení se „věci rychle dávají do pohybu“, urychlují se změny v našem soukromém i profesním životě – někdy hodně citelně.

Doporučuji projít zasvěcení do energií Shamballa 1024 až po absolvování alespoň Reiki II. Dodržuji iniciaci postupně po jednom stupni  s časovým odstupem min. 3 týdnů, aby vše mělo čas probíhat jemně a bezpečně. V každém ze 4 zasvěcení obdržíte 256 symbolů. Ty se aktivují samy vždy, když požádáme o spojení, podle našeho záměru, co chceme dělat.

Cena zasvěcení: 1.st.   700 Kč

                            2.st.   700 Kč

                           3.st.  1000 Kč

                           4.st.  1700 Kč

Systém  2002 symbolů Shamballa 2002  je tvořen vyššími vibracemi jako doplněk a pokračování Shambally 1024. Iniciace probíhá najednou do všech 4 stupňů. Rovněž je spojena s energií nanebevzatých Mistrů, s Mistrem Saint Germainem.

Cena zasvěcení: 1.-4.st. najednou    1900 Kč

Kontakt pro objednání najdete zde.