Můj příběh

Dávám životu své ANO

Dnes konečně žiji život, který mě baví. Život, který si vědomě tvořím,  naplno prožívám a  přijímám všechny jeho dary. Cítím se dobře ve svém těle a rozumím jeho signálům . Dokážu si udržet svůj vnitřní klid, jsem sama sobě zdrojem bezpečí. Dělám práci, kterou miluji, je mým posláním a  naplňuje mě. Dopřávám si i odpočinek a zábavu. Naučila jsem se mít se ráda taková, jaká jsem. Cesta k tomuto poznání ovšem byla dlouhá.

Začalo to strachem, vzdorem a slzami

Byla jsem vychovávaná formou příkazů a zákazů, neposlušnost se netolerovala. Úspěch byl samozřejmostí, neúspěch se trestal. Ať jsem se snažila sebevíc, nikdy to nebylo dost.   Zažívala jsem strach z kritiky, odsouzení, odmítnutí, pocity viny, křivdy. Navenek jsem ovšem nedávala nic znát. Bála jsem se,  jak by to vypadalo, co by si o mně pomysleli… Snažila jsem se všem vyhovět, ale nezvládala jsem to. Cítila jsem se jak popelnice na netříděný odpad.  A tělo reagovalo nemocemi…

Strach mě ovládal dál

Po rozvodu zmizelo dusno, ale naskočila jsem do jiného kolotoče věčných obav , co bude dál – časté nemoci dcery, nejistý život od výplaty k výplatě, dluhy, druhé zaměstnání, málo času i síly na všechno, na sebe už vůbec. A ještě být usměvavá a dobře naladěná maminka?  Pro mě nadlidský úkol. To přece není život! Tohle má být vzor pro mé dítě? NE!

Mé partnerské vztahy zákonitě vypadaly podle toho. Nechala jsem se využívat, ponižovat, pravda druhých byla vždy pravdivější. Světlým bodem mého života bylo narození dcery. Ovšem nechtěla jsem, aby vyrůstala v atmosféře dusna, napětí a hněvu. Ve svých očích jsem opět selhala – nezvládla jsem manželství. Tělo přitvrdilo – začaly potíže s očima, se zuby, žlučníkem, trávením, bolestí.

Už dost a jinak

Začala jsem hledat cestu z bludného kruhu úzkostí, frustrace a strachu z budoucnosti. Zdlouhavý způsob pokus-omyl moc nefungoval, ale byla jsem rozhodnutá pro změnu. V roce 1999 přišla první pomoc – kineziologie One-Brain. Pro mě to bylo takové „radostné nakopnutí“ směrem vzhůru. Absolvovala jsem všechny kurzy a  začala pracovat s lidmi.

Beru život do svých rukou

Dál už to šlo rychle. Stala jsem se Reiki Mistrem-učitelem a již roky předávám dalším zájemcům schopnost používat tento přirozený způsob uzdravování. Zažila jsem proces uvolnění negativních vzpomínek na buněčné úrovni metodou Cesta podle Brandon Bays– následně jsem prošla tuzemskými i zahraničními semináři a stala se certifikovanou praktikantkou této metody.

A život mě odměnil

Pro mě vpravdě osudové  bylo absolvování seminářů české metody Klíč k životu. Díky tomu jsem pochopila, proč je důležité porozumět příčinám toho, co prožíváme, abychom mohli vědomým rozhodnutím změnit to, co nám nevyhovuje. Všechno v mém životě dostalo jasný smysl, zkušenosti se propojily se znalostmi a technikami. Stala jsem se poradcem i lektorem Klíče k životu.

 Prvky Klíče k životu úspěšně používám i při seminářích Rodinných konstelací, které vedu.

Děkuji

Moje cesta byla dlouhá, leckdy trnitá a bolestná, ale nelituji ani jediného kroku a s hlubokou vděčností za ni děkuji.    Díky všemu, čím jsem v životě prošla, teď mohu být sama sebou a prospěšná ostatním. Za mnoho let terapeutické praxe jsem pomohla již spoustě klientů zbavit se nadvlády strachu, aby mohli najít ztracené sebevědomí a žít podle své pravdy.

Pro vás

Cestu pro vás jsem již prošlapala – nemusíte se prodírat houštinami tápání, nákladných zahraničních seminářů, hromadami knih a útržkovitých informací.

Své zkušenosti a znalosti s vámi mohu nyní sdílet  v poradně a na „živých“ seminářích. Způsob a techniky, jak vědomě ovládat a odstraňovat různé formy strachu pro zlepšení vašeho života, vám budu předávat stručně, jasně a přehledně krok za krokem. Budu vám nápomocna, abyste tyto kroky podnikli s důvěrou a odvahou. Mým životním úkolem je předávat dál to, co jsem se naučila, abyste i vy mohli zažívat lásku,radost, hojnost, štěstí. Abyste se i vy odpoutali od  minulosti a stali se tvůrci svého života.

Každý člověk se může osvobodit od svých strachů  a nechat zářit své světlo.

Když jsem to dokázala já, dokážete to i vy.

Stačí jen se rozhodnout a udělat první krok.